Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Lwówku Śląskim

facebook

>> Zobacz ofertę 2018 rok <<

 

lub kliknij z "Menu główne" -> "Rekrutacja i ofreta"

<: Jesteśmy na facebooku  :>

kliknij i dołącz do ZSOiZ

Konkurs graficzny

 

Konkurs na grafikę komputerową

temat: 100 lat niepodległości


>>regulamin konkursu<<

Zawody sportowe

Przed feriami nasze dziewczęta reprezentowały szkołę w grach zespołowych. Wszystkie zawody odbyły się w styczniu i wymagały wielkich umiejętności oraz wszechstronności.
Tuż po Nowym Roku uczestniczyliśmy w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej w Gryfowie, na którym zajęliśmy drugie miejsce. Szkoły z powiatu reprezentowało 5 drużyn.

Następnie odbył się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Halowej Dziewcząt w Lwówku Śl. i tutaj wywalczyłyśmy IV miejsce p czym przyszła pora na sukces i 24 stycznia w Rakowicach nasze dziewczyny wywalczyły Mistrzostwo Powiatu w Koszykówce i awans do zawodów strefowych w Jeleniej Górze.

Opiekunem drużyn jest p. Donata Hess - Chmura.

Na Ratunek

Agata Pacuszka jest uczennicą naszej szkoły, uczęszcza do klasy II A o profilu humanistycznym. Jest ona osobą bardzo sympatyczną, zawsze uśmiechniętą i kreatywną. Agata pomimo swojej choroby nie traci wiary w to, że powróci do zdrowia... Jednak aby tak się stało potrzebujemy waszej pomocy oraz wsparcia. Wiemy, że jesteście w stanie ją wesprzeć! Poniżej podane są wszelkie dane do zbiórki pieniędzy.

POMAGAJMY!!!

Czas

Bieżący czas to: