Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Lwówku Śląskim

Nabór na stanowisko głównego księgowego

Protokół wstępnej analizy naboru na stanowisko Głównego Księgowego

Więcej…

Piłka siatkowa

Dnia 4-5 grudnia 2017 roku w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Gryfowie Śląskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego SZS w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. Organizatorem rozgrywek międzyszkolnych był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Lwówku Śląskim, Szkoła Podstawowa w Gryfowie Śląskim, Gimnazjum w Gryfowie Śląskim, Gminny SZS w Gryfowie Śląskim. Impreza sportowa finansowana ze środków dotacji Powiatu Lwóweckiego. Zawody rozegrano w kategorii rocznik 1998 i młodsi, w których wystartowało około osiemdziesięciu zawodników.

Drużyna chłopców zajęła IV miejsce.

Chłopców ZSOiZ Lwówek Śląski reprezentowali uczniowie: Patryk Garbiec, Jakub Jarosz, Jakub Kaszuba, Igor Kaziów, Kamil Ławrynowicz, Patryk Pulit, Gracjan Ryżyński.

Opiekunem był Marek Lipski

Drużyna dziewcząt zajęła III miejsce.

Dziewczęta ZSOiZ Lwówek Śląski reprezentowały uczennice: Zuzanna Huryn, Weronika Jezioro, Sandra Ostrowska, Joanna Piekarz, Dorota Rosochacka, Martyna Taraska, Adriana Tomaszewicz, Sandra Tomaszewicz, Dagmara Tynkiewicz, Laura Wengorek, Klaudia Wiśniewska.

Opiekunem była Donata Hess-Chmura.

Nad zawodami czuwał Pan Krzysztof Babiak, który pełnił rolę sędziego głównego. Najlepsze drużyny będą reprezentowały nasz Powiat w rozgrywkach strefowych, które odbędą się w Bolesławcu 11 grudnia 2017 roku.

Gratulacje dla wszystkich uczestników oraz opiekunów drużyn.

>>ZDJĘCIA<<

VI FESTIWAL PIOSENKI POLSKIEJ „Miłość ma różne oblicza”

W imieniu organizatorów: Niepublicznego Gimnazjum w Lwówku Śląskim oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Lwówku Śląskim serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w VI FESTIWALU PIOSENKI POLSKIEJ „Miłość ma różne oblicza”.

Festiwal odbędzie się w dniu 16 lutego 2018 r. o godzinie 10.00 w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Lwówku Śląskim, ul. Henryka Brodatego 1.

Na zgłoszenia czekamy do końca stycznia 2018 r.

Regulamin i karty zgłoszenia do pobrania TUTAJ

Zawody drużyn w szachach

Dnia 16 listopada 2017 roku w Sali Konferencyjnej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Lwówku Śląskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego SZS w Szachach drużyn młodzieży licealnej. Nasza szkoła zajęła I miejsce.

Reprezentowali nas uczniowie:

Kukawski Krzysztof
Kostera Filip
Wolski Jakub
Tynkiewicz Dagmara
Witczuk Patryk (r)

Opiekun: M. Lipski

wyniki meczy:

ZSOiZ Lwówek Śląski 3 : 1 ZSL–G Mirsk
ZSL–G Mirsk 2,5 : 1,5 ZSE–T Rakowice Wielkie
ZSOiZ Lwówek Śląski 3 : 1 ZSE–T Rakowice Wielkie

Na zawodach drużynowych w szachach w Jeleniej Górze na szczeblu wojewódzkim nasza szkoła zajęła VI miejsce.

Czas

Bieżący czas to: