Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Lwówku Śląskim

UWAGA Konkurs

BIBLIOTEKA SZKOLNA

ZAPRASZA WSZYSTKICH DO UDZIAŁU W AKCJI

„DRUGIE ŻYCIE KSIĄŻKI”. WYMIEŃ SIĘ KSIĄŻKĄ;

PRZYNIEŚ JEDNĄ (MAKSYMALNIE 3) W DOBRYM STANIE I ZABIERZ INNĄ.

6 PAŻDZIERNIKA (PIĄTEK), NA DŁUGIEJ PRZERWIE, STOISKO

NA I PIĘTRZE

 

Więcej…

Konkurs Artystyczny „Rekreacja w lesie”

Dnia 30.09.2017r. podczas IX Dolnośląskiego Festiwalu „Dary Lasu” odbyło się uroczyste podsumowanie Konkursu Artystycznego „Rekreacja w lesie”, na którym nagrodzono laureatki z naszej szkoły.

GRATULACJE!

Gala Laureatów 2017

22 września 2017 r. w Pałacu Brunów odbyła się już po raz piętnasty Gala Laureatów. W uroczystości udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych, dyrektorzy szkół i placówek oświatowych, nauczyciele, uczniowie szkół powiatu lwóweckiego oraz ich rodzice i opiekunowie. Podczas Gali wręczono nagrody dla finalistów i laureatów konkursów przedmiotowych, artystycznych oraz zawodów sportowych.

ZAJĘCIA W CEEIK W MYŚLIBORZU

Dnia 15.09.2017r. uczniowie klas biologicznych naszego liceum uczestniczyli w wycieczce do Centrum Edukacji Ekologicznej i Krajoznawstwa "Salamandra" w Myśliborzu. Wzięli udział w zajęciach, na których mogli dowiedzieć się wielu przydatnych wiadomości oraz jak posługiwać się profesjonalnym sprzętem laboratoryjnym. Badali składniki pożywienia, prowadzili obserwacje makroskopowe organizmów żyjących w pobliskim strumyku (które sami musieli wyłapać) oraz mikroskopowe komórek roślinnych. Nie tylko pozwoliło to na poszerzenie wiedzy naszych licealistów, ale również dobrze się bawili .

Ola

Czas

Bieżący czas to: