Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Lwówku Śląskim

Rajd integracyjny klas pierwszych

7 października 2017 roku klasy pierwsze liceum (IA i IB) oraz technikum (I H/F) wraz z opiekunami - paniami B. Maciejczyk, J. Wysocką, V. Półćwiartek, M. Potomską i B. Mieszkowską wybrały się na rajd integracyjny do Szklarskiej Poręby.

Mimo niezbyt sprzyjającej pogody, humory dopisywały. Pierwszą atrakcją, jaka czekała na uczniów, był cudowny spacer do wodospadu Kamieńczyk. Gdy wszyscy już nacieszyli swoje oczy oraz zrobili stosowną ilość zdjęć, grupa odpoczęła chwilę w Szałasie Sielanka nieopodal Schroniska Kamieńczyk. Następnym punktem na trasie wycieczki była wizyta w Centrum Edukacji Ekologicznej, do którego to wszyscy dostali się, idąc przez las, zawierając w tym czasie nowe przyjaźnie w trakcie zabaw integracyjnych.

Ostatnią atrakcją była wizyta w Leśnej Hucie oraz podziwianie przepięknego pokazu obróbki szkła.

Do domów uczniowie wrócili zadowoleni, wypoczęci, zintegrowani i pełni energii do nauki.

Czytamy przedszkolakom

Dnia 26.10 b.r. uczniowie naszej szkoły odwiedzili dzieci w przedszkolu w ramach akcji "Czytamy przedszkolakom" zorganizowanej przez bibliotekę szkolną. Czytaliśmy bajki trzy-, cztero- i pięciolatkom. Przyniesione przez nas książki miały duże, kolorowe ilustracje, dlatego wzbudziły duże zainteresowanie. Dzieci słuchały z wielkim zainteresowaniem, tym bardziej, że niektórzy czytający przyszli do przedszkola z rekwizytami i w przebraniu. Zaśpiewano również przedszkolakom piosenkę z akompaniamentem gitary, a najmłodszym zaaranżowano zabawę w ZOO. Na pamiątkę podarowaliśmy dzieciom obrazki z bajek do pokolorowania. To było bardzo miłe spotkanie. Warto czytać, by zobaczyć zaciekawienie i uśmiech na twarzach dzieci!

Nabór na stanowisko głównego księgowego

 

Ogłoszenie


Nabór na stanowisko głównego księgowego

w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych

 

>>SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE (plik zip)<<


Upoluj swoją książkę

Projekt „Upoluj swoją książkę” Biblioteka szkolna zgłosiła akces w projekcie „Upoluj swoją książkę” i zostaliśmy zweryfikowani pozytywnie!!! Hurra! Realizacja projektu będzie miała miejsce w dniach 2- 30 listopada br. Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych na terenie całego kraju będą mogli zupełnie za darmo przeczytać 12 bestsellerowych e-booków i audiobooków. Honorowy patronat nad akcją objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej. W ramach projektu do szkół trafią specjalne plakaty z okładkami 12 książkowych bestsellerów i kodem QR. Po jego zeskanowaniu

Więcej…

Czas

Bieżący czas to: