Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Lwówku Śląskim

Sztafety 28.09.2011

28 września 2011r. na stadionie OSiR-u we Lwówku Śląskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu o Puchar Starosty Lwóweckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Wśród szkół ponadgimnazjalnych nasze dziewczęta startowały na dystansie 10 x 1000m pokonując wszystkie szkoły z naszego powiatu i zajmując 1. miejsce.

Więcej…

Zawody streetball

W dniu 21 września na boisku ORLIK przy SP nr 2 we Lwówku Śląskim

odbyły się Mistrzostwa Powiatu LZS o Puchar Starosty Lwóweckiego w

Streetballu. Drużyna z naszej szkoły w składzie : Karolina Sabada,

Sara Mertuszka, Agata Kaziów i Marta Wolak zajęła I miejsce. Opiekunem

drużyny była Donata Hess Paraniak.

 

W sobotę rozgrywki strefy jeleniogórskiej w streetballu :)

Maskotka szkoły

MASKOTKA SZKOŁY

Wszystkich chętnych pracowników szkoły, uczniów oraz rodziców prosimy o pomoc w wyborze imienia (ksywki) dla szkolnych maskotek. Konkurs zostanie rozstrzygnięty przez jury, w skład którego będą wchodzić uczniowie. Oglądanie maskotek odbywa się codziennie od godz 7:30 do 13:30 w szkolnej czytelni. Przyjdź! Zobacz i nadaj imię!
Czekamy na Twoje propozycje!

Zbiórka kwiatów

ZBIÓRKA KWIATÓW

Zawadza Ci w domu kwiatek i nie masz co z nim zrobić? Nie zwlekaj! Przynieś go do Nas – Klubu Przyjaciół Czytelni i wzbogać wystrój. Mile widziana również ziemia do kwiatków i doniczki średniej wielkości. Czekamy z niecierpliwością na nowe roślinki w Czytelni od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 13.30.

Czas

Bieżący czas to: