Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Lwówku Śląskim

Halowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Lekkiej Atletyce

 

W Hali Corny Arena w Jabloncu na Nysą rozegrano Halowe Mistrzostwa Dolnego Śląska juniorów i juniorów młodszych w lekkiej atletyce. Bardzo dobrze w tych zawodach zaprezentowali się nasi lekkoatleci. Należy dodać że do sezonu halowego przygotowuje się tylko Dagmara Wojtasik, która w poprzednim sezonie zdobyła srebrny medal w skoku wzwyż w Halowych Mistrzostwach Polski juniorów młodszych. Złote medale zdobyli: Dagmara Wojtasik - skok wzwyż, Krzysztof Czepiel - pchnięcie kulą, Samanta Paraniak 1000 m, srebrne medale zdobyli: Paula Kotowicz - 1000 m, Marek Mikułko - skok w dal, oprócz w/w znakomicie zaprezentowała się Miłka Dziugieł w biegu na 1000m, Kamila Baran na 600 m zawodniczki, które musiały startować poza konkursem.

http://dzla.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1500:halowe-mistrzostwa-dolnego-lska-w-lekkiej-atletyce&catid=75:mks-boleslavia-newsy&Itemid=49

OŚWIADCZENIE PRACOWNIKÓW ZSOiZ

OŚWIADCZENIE PRACOWNIKÓW ZSOiZ

My grono pedagogiczne i pracownicy Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych we Lwówku Śląskim w odniesieniu do informacji (uzyskanej przez nas od Pana Starosty 16-go grudnia br.) dotyczącej likwidacji naszej placówki oświadczamy: Nie zgadzamy się na realizację żadnego z dwóch proponowanych przez Pana Starostę rozwiązań, z których jedno ma dotyczyć przeniesienia klas technikum do szkół w Rakowcach i w Gryfowie oraz pozostawienia w obecnym budynku klas licealnych i wykorzystania placówki w innych celach (biblioteka, poradnia, urzędy), - natomiast drugi projekt zakłada utworzenie Powiatowego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych na bazie wszystkich szkół średnich. Uważamy, że te rozwiązania zmierzają ku temu, aby – mówiąc wprost – zlikwidować ZSOiZ! Jesteśmy oburzeni faktem, że długi powiatu usiłuje się spłacić naszym kosztem. Kolejny raz (po wcześniejszej fuzji ZSZ i LO w 2003r.) jesteśmy postawieni w tragicznej sytuacji, w której musimy walczyć o przetrwanie – my i nasze rodziny.

Więcej…

Mikołajki szkolne

6. 12.2011

w naszej szkole odbywały się mikołajki

PATRZ GALERIA

Konkurs ELEKTRON IV edycja

W dniu 01 grudnia 2011 o godz. 10:30 w naszej szkole odbyła się IV edycja konkursu ELEKTRON organizowanego przez Wydział Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki Politechniki Wrocławskiej.

Do konkursu przystąpiło 8 uczniów:

Dawid Cekus - IV "F"
Arkadiusz Twardygrosz - I "F"
Łukasz Fidorów - IV "F"
Adam Nowosielski - IV "F"
Rafał Matuszak - IV "F"
Arek Żerebiec - II "F"
Emil Mazur - II "B"
Wojciech Rosochacki - II "B"

Przewodniczący Szkolnej Komisji Konkursu: Sebastian Sielewicz

Sekretarz Szkolnej Komisji Konkursu: Ryszard Wypych

Konkurs przeprowadzili: Ryszard Wypych i Marek Lipski

Czas

Bieżący czas to: