Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Lwówku Śląskim

Dzień Otwarty ZSOIZ

Dnia 23.04.2018 r. w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. Zorganizowane grupy uczniów po powitaniu uczestniczyły w pokazowych zajęciach językowych, matematycznych, informatycznych, pokazu zumby i innych.

Akcja Sprzątanie Świata

Dnia 20.04 nasza szkoła brała udział w akcji sprzątania świata. Teren obejmował "szkolną górkę" oraz okolice Panieńskich skał.

NASZ UCZEŃ W GRONIE LAUREATÓW KONKURSU KULTUROZNAWCZEGO !!!

NASZ UCZEŃ W GRONIE LAUREATÓW KONKURSU KULTUROZNAWCZEGO !!! W dniu 11.04.2018 r. trzyosobowa drużyna germanistów uczestniczyła w regionalnym konkursie kulturoznawczym zorganizowanym przez Karkonoską Państwową Szkołę Wyższą w Jeleniej Górze.

Więcej…

SUKCES NASZYCH UCZENNIC!

SUKCES NASZYCH UCZENNIC W REGIONALNYM KONKURSIE JĘZYKA NIEMIECKIEGO!!!

Laura Schombierski z klasy IIA zajęła pierwsze, a Justyna Matejewicz z klasy IIC trzecie miejsce w Regionalnym Konkursie Języka Niemieckiego, który odbył się 22.03.2018 w Lubomierzu.

Konkurs sprawdzał rozumienie tekstu czytanego, wiedzę leksykalno-gramatyczną oraz umiejętność pisania wypracowania na wybrany temat.

Gratuluję wspaniałego wyniku i życzę dalszych sukcesów językowych (w kwietniu dziewczyny jadą na konkurs do Jeleniej Góry).

Anna Jungk - nauczyciel języka niemieckiego

 

 

Więcej…

Czas

Bieżący czas to: