Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Lwówku Śląskim

Konkurs Artystyczny „Rekreacja w lesie”

Dnia 30.09.2017r. podczas IX Dolnośląskiego Festiwalu „Dary Lasu” odbyło się uroczyste podsumowanie Konkursu Artystycznego „Rekreacja w lesie”, na którym nagrodzono laureatki z naszej szkoły.

GRATULACJE!

Gala Laureatów 2017

22 września 2017 r. w Pałacu Brunów odbyła się już po raz piętnasty Gala Laureatów. W uroczystości udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych, dyrektorzy szkół i placówek oświatowych, nauczyciele, uczniowie szkół powiatu lwóweckiego oraz ich rodzice i opiekunowie. Podczas Gali wręczono nagrody dla finalistów i laureatów konkursów przedmiotowych, artystycznych oraz zawodów sportowych.

ZAJĘCIA W CEEIK W MYŚLIBORZU

Dnia 15.09.2017r. uczniowie klas biologicznych naszego liceum uczestniczyli w wycieczce do Centrum Edukacji Ekologicznej i Krajoznawstwa "Salamandra" w Myśliborzu. Wzięli udział w zajęciach, na których mogli dowiedzieć się wielu przydatnych wiadomości oraz jak posługiwać się profesjonalnym sprzętem laboratoryjnym. Badali składniki pożywienia, prowadzili obserwacje makroskopowe organizmów żyjących w pobliskim strumyku (które sami musieli wyłapać) oraz mikroskopowe komórek roślinnych. Nie tylko pozwoliło to na poszerzenie wiedzy naszych licealistów, ale również dobrze się bawili .

Ola

Narodowe Czytanie Wesela

„Wesele” – dramat w trzech aktach, najsłynniejszy utwór Stanisława Wyspiańskiego było lekturą Narodowego Czytania w 2017r.Tegoroczną edycję Narodowego Czytania w naszym mieście zaplanowano na piątek 15 września. Głównym organizatorem tej akcji była Biblioteka Publiczna. Nasza szkoła była współorganizatorem, więc chętnych do czytania było bardzo wielu. Obok przedstawicieli władz miejskich i ludzi różnych zawodów to wielkie dzieło czytali również uczniowie i nauczyciele naszej szkoły, mając możliwość posłuchać różnych interpretacji tego arcydramatu tak ważnego dla polskiej historii i kultury. Chociaż zadanie wcale nie było łatwe, wszyscy spisali się znakomicie.

>> Zdjęcia <<

Czas

Bieżący czas to: