Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Lwówku Śląskim

WYCIECZKA DO WROCŁAWIA

23 marca 2016r., tuż przed przerwą świąteczną, odbyła się wycieczka do Wrocławia, w której uczestniczyli uczniowie klas pierwszych oraz III B/C pod opieką V. Półćwiartek, E. Jankowskiej,E. Ziemniak i J. Kozłowskiej.

Pierwszą atrakcją była wizyta w Hydripolis, czyli w centrum wiedzy o wodzie, gdzie obejrzeliśmy multimedialną prezentację o naturze tego życiodajnego związku oraz wiele interesujących doświadczeń poszerzających naszą wiedzę na ten temat.

Wieczór natomiast był bardzo kulturalny, bo spędziliśmy go w teatrze. "Mayday" to historia podwójnego życia taksówkarza Johna Smitha, któremu do pewnego momentu udaje się ukrywać prawdę przed żonami. Sztuka skrzy się dowcipem i zaskakuje nagłymi zwrotami akcji, dlatego uśmialiśmy się do łez i odprężeni mogliśmy wrócić do domu.

Wycieczka była bardzo udana, wszystkim dopisywały humory od początku do końca wyjazdu.

 

>>ZDJĘCIA<<

Lwówecki Festiwalu Talentów

27 lutego 2106 r. odbyła się kolejna edycja Lwóweckiego Festiwalu Talentów.

W kategorii "młodzież od 12 do lat 20" z naszej szkoły do półfinałów zakwalifikowali się Aleksandra Niewęgłowska oraz duet Wajf ( Ola Niewęgłowska IIA i Jakub Półćwiartek IB) .

Jury w składzie: Witalina Samostrokov, Krzysztof Rogacewicz, Honorata Magdeczko-Capote, wielokrotnie podkreślało wysoki poziom występów: "Śpiewacie jak zawodowcy, każdy z was mógłby śmiało ruszyć na podbój polskiej sceny muzycznej".

Więcej…

Lwówecka Parada Mikołajów 2015

Nasi uczniowie kolejny raz uczestniczyli w paradzie mikołajów. 

W tym roku po raz pierwszy w paradzie udział wzięli „zmotoryzowani Mikołaje”.

 

>>zdjęcia<<

Jasełka 2015

W naszej szkole odbyły się jasełka szkolne

 

>>Zdjęcia<<

Czas

Bieżący czas to: