Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Lwówku Śląskim

Polish your polish

Dnia 27.11.2015 odbyło się spotkanie z naszymi przyjaciółmi z USA, jak zawsze bawiliśmy się świetnie . Szlifowaliśmy swój angielski oraz uczyliśmy się łamaczów języka.

Przedstawienie w LOOK

Dnia 30.11.15 Uczniowie naszej szkoły wybrali się na przedstawienie do LOOK teatr w Lwówku śląskim, gdzie występowała również nasza niezwykle utalentowana uczennica Alina Budzyńska. Dziękujemy za wspaniałe emocje!!!

>>zdjęcia<<

Narodowe czytanie

" W tym roku, 6 września, pragnę zaprosić Państwa do lektury "Trylogii" Henryka Sienkiewicza.
Narodowe Czytanie stanowi wspaniałą okazję, by raz jeszcze przeżyć zapierające dech w piersiach przygody Sienkiewiczowskich bohaterów. Bo choć doskonale znamy treść jego książek, to przecież podczas każdej kolejnej lektury na nowo trzymamy kciuki za Kmicica, Wołodyjowskiego czy Skrzetuskiego. Wspólna lektura to również doskonały moment, by odczytać ten tekst na nowo, by zadać mu współczesne pytania, zastanowić się nad tym, co mówi nam dziś o Polsce i Polakach. ...."
źródło:http://www.prezydent.pl/kancelaria/narodowe-czytanie/trylogia/

Nasza szkoła otrzymała podziękowanie za udział w poprzedniej akcji Narodowe Czytanie z Kancelarii Prezydenta RP.

Turniej Piłki Siatkowej Kobiet LZS Strefy Jeleniogórskiej

W sobotę 7 listopada dobiegł końca Turniej Piłki Siatkowej Kobiet LZS Strefy Jeleniogórskiej .

Pani Donata Hess - Paraniak zmobilizowała nasze  uczennice do udziału w turnieju jako ZSOiZ Lwówek Śląski. Przed udziałem zagrałyśmy sparing z policją lwówecką. Pełne optymizmu podeszłyśmy do pierwszego etapu – gminnego (19-X-2015 r.) wygrywając 3:2 z uczennicami ZSET w Rakowicach Wlk.

Więcej…

Czas

Bieżący czas to: