Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Lwówku Śląskim

Dzień kolorowej skarpetki

Dnia 26 października odbyła się kampania edukacyjna na rzecz dzieci z Zespołem Downa. Dzień kolorowej skarpetki obchodzony jest 21 marca....

My postanowiliśmy świętować dzień kolorowych skarpetek w Piątek.

>>ZDJĘCIA<<

Apel z okazji dnia edukacji narodowej

Dnia 12 października odbył się apel z okazji dnia edukacji narodowej i pasowanie klas pierwszych.

Dziękujemy drodzy uczniowie za wspaniale występy teatralne oraz wokalne, jesteście niezwykle utalentowani. Cieszymy się ze dzielicie z nami każdy dzień.

X Dolnośląski Festiwal "Dary lasu"

Obchody X Dolnośląskiego Festiwalu "Dary lasu" uświetnił występem wokalnym Antek Białek z kl. II b, który specjalnie na tę okazję napisał tekst utworu i dobrał muzykę.To był bardzo dobry występ, za który został nagrodzony nie tylko dużymi brawami.

Nasi uczniowie, w ramach X Dolnośląskiego Festiwalu "Dary lasu", wzięli także udział w konkursie plastycznym na plakat. Tematem przewodnim w tym roku były leśne zwierzęta.

Wśród laureatów znalazły się: I m. - Anna Szyndrowska z kl. I a, II m - Julia Orczyk z kl. II b oraz Marcela Matusewicz z kl. III b III m.- Agata Pacuszka z kl. II a.

Wszyscy zostali nagrodzeni pamiątkowym dyplomem i piękną książką albumową, oczywiście o tematyce leśnej.

GRATULACJE!

 

Rajd integracyjny

1 października Klasy pierwsze wraz z wychowawcami uczestniczyli dziś w rajdzie integracyjnym do Wlenia. Pogoda śliczna, widoki piękne a na zakończenie ognisko i pieczone kiełbaski.

Czas

Bieżący czas to: