Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Lwówku Śląskim

Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt

Dnia 15 lutego w Mistrzostwach Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt wywalczyliśmy II miejsce. Przegrany mecz z Lubomierzem 1:2 dał im I miejsce. Kolejne miejsca to Mirsk, który z nami przegrał 0:2, Następne IV miejsce Rakowice ( 0:1) i V miejsce Gryfów ( 0:4). Skład drużyny; Dagmara Tynkiewicz, Oliwia Malarska, Dorota Rosochacka, Celina Kulig, Ada Tomaszewicz, Natalia Gudowicz, Klaudia Wiśniewska i Weronika Drozdowicz. Opiekunem drużyny była Donata Hess - Chmura a pomocnikiem trenera Daria Suchorska

Studniówka 2018

Uczniowie liceum i technikum naszej szkoły bawili się na studniówce.

Występ Wyrwani z niewoli

Dnia 9 lutego na sali gimnastycznej odbył się koncert zespołu "Wyrwani z niewoli".

Tenis Stołowy drużynowo

Nasze drużyny ZSOiZ W dniu 10 stycznia w Gryfowie wygrały zawody w tenisie stołowym chłopców i dziewcząt  szkół ponadgimnazjalnych awansując do półfinału w Lubaniu.

Opiekunem był Marek Lipski.

>>ZDJĘCIA<<

W dniu 29 stycznia w Lubaniu rozegrano 1/2 finału województwa w tenisie stołowym dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych. Sandra Tomaszewicz i Dagmara Tynkiewicz zajęły V miejsce drużynowo.

Opiekunem naszych zawodniczek była P. Donata Hess - Chmura

W dniu 30 stycznia w Lubaniu rozegrano 1/2 finału województwa w tenisie stołowym chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Gracjan Ryżyński i Marek Krzysztof zajęli IV miejsce drużynowo.

Opiekunem był Marek Lipski

>>ZDJĘCIA<<

Czas

Bieżący czas to: