Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Lwówku Śląskim

Upoluj swoją książkę

Już można czytać - do 30.11.2019 r., za darmo,12 bestsellerowych e-booków i audiobooków w ramach ogólnopolskiej akcji Instytutu Książki "Czytaj PL".
Instrukcja, jak dołączyć do akcji znajduje się na plakatach, które umieszczone są na korytarzu I piętra oraz na półpiętrze.
Ciekawej lektury!

Upoluj swoją książkę

 

Nasza szkoła po raz kolejny została zakwalifikowana do udziału w projekcie

"Upoluj swoją książkę".

Będziemy mieć dostęp do 12 bezpłatnych książek w formacie e-booka i audiobooka. Już od 2 listopada 2019 r. na terenie szkoły pojawią się plakaty informujące o tym, jak dołączyć do akcji.

BIBLIOTEKA ZAPRASZA DO UDZIAŁU W PROJEKCIE I CZYTANIA BESTSELLERÓW ZUPEŁNIE ZA DARMO!

Zachęcamy również do rekrutacji na Ambasadorów Czytelnictwa w szkole. Ambasadorzy otrzymają darmową koszulkę z kodem dającym dostęp do bezpłatnych książek, dzięki temu staną się mobilną wypożyczalnią. Aby zostać ambasadorem i otrzymać koszulkę trzeba wysłać do 18 października zgłoszenie za pomocą formularza na stronie http://ambasador.czytajpl.pl

Dary Lasu

 

28.09.2019 r. odbył się XI Festiwal Dary Lasu. Nasi uczniowie wzięli licznie udział w konkursie plastycznym.
Znaleźli się w ścisłej czołówce laureatów szkół średnich. Zdobyli: I miejsce- Anna Szyndrowska z kl. II cd i Aleksandra Matusewicz z kl. I abc, II miejsce- Wiktoria Szczerbaniewicz z kl. I dg, III miejsce- Maja Łuszczyk z kl I abc.
Na uroczyste podsumowanie Festiwalu przygotowano również 3 piosenki z własnym akompaniamentem uczniów: "swiat jest zagadką" w wykonaniu Julii Wcześniak, Martyny Pawłowicz i Wiktorii Zientary z kl. I abc. "Bo ja mam tylko jeden świat" wykonały Iza Pełka i Zosia Żuchowska z kl. I hf, a "Bieszczadzki trakt"Piotrek Drozdowicz i Marcel Mendocha z kl I dg.
Młodzież zaprezentowała się znakomicie!
Młodym artystom wielkie gratulacje!

>>ZDJĘCIA<<

Wystawa MMBS

Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych (październik) uczennice z kl. II ab  Maria Białek, Ewa Delinowska, Emilia Kata i Justyna Miszkiewicz zorganizowały sesję zdjęciową wykorzystując wcześniej przygotowane książki z biblioteki szkolnej.

Przy wsparciu Magdy Ryżyńskiej z kl. IV hf oraz Weroniki Drabowicz, Amelii Gielert, Katarzyny Kudry i Amelii Piechurskiej z kl.I dg powstała wystawa "Ubrane w książki czyli Sleeveface wbibliotece".

Wystawa znajduje się na parterze, zapraszamy.

>>ZDJĘCIA<<

Czas

Bieżący czas to: