Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Lwówku Śląskim

NASZ UCZEŃ W GRONIE LAUREATÓW KONKURSU KULTUROZNAWCZEGO !!!

NASZ UCZEŃ W GRONIE LAUREATÓW KONKURSU KULTUROZNAWCZEGO !!! W dniu 11.04.2018 r. trzyosobowa drużyna germanistów uczestniczyła w regionalnym konkursie kulturoznawczym zorganizowanym przez Karkonoską Państwową Szkołę Wyższą w Jeleniej Górze.

Więcej…

SUKCES NASZYCH UCZENNIC!

SUKCES NASZYCH UCZENNIC W REGIONALNYM KONKURSIE JĘZYKA NIEMIECKIEGO!!!

Laura Schombierski z klasy IIA zajęła pierwsze, a Justyna Matejewicz z klasy IIC trzecie miejsce w Regionalnym Konkursie Języka Niemieckiego, który odbył się 22.03.2018 w Lubomierzu.

Konkurs sprawdzał rozumienie tekstu czytanego, wiedzę leksykalno-gramatyczną oraz umiejętność pisania wypracowania na wybrany temat.

Gratuluję wspaniałego wyniku i życzę dalszych sukcesów językowych (w kwietniu dziewczyny jadą na konkurs do Jeleniej Góry).

Anna Jungk - nauczyciel języka niemieckiego

 

 

Więcej…

Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt

Dnia 15 lutego w Mistrzostwach Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt wywalczyliśmy II miejsce. Przegrany mecz z Lubomierzem 1:2 dał im I miejsce. Kolejne miejsca to Mirsk, który z nami przegrał 0:2, Następne IV miejsce Rakowice ( 0:1) i V miejsce Gryfów ( 0:4). Skład drużyny; Dagmara Tynkiewicz, Oliwia Malarska, Dorota Rosochacka, Celina Kulig, Ada Tomaszewicz, Natalia Gudowicz, Klaudia Wiśniewska i Weronika Drozdowicz. Opiekunem drużyny była Donata Hess - Chmura a pomocnikiem trenera Daria Suchorska

Studniówka 2018

Uczniowie liceum i technikum naszej szkoły bawili się na studniówce.

Czas

Bieżący czas to: