Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Lwówku Śląskim

Dary Lasu

 

28.09.2019 r. odbył się XI Festiwal Dary Lasu. Nasi uczniowie wzięli licznie udział w konkursie plastycznym.
Znaleźli się w ścisłej czołówce laureatów szkół średnich. Zdobyli: I miejsce- Anna Szyndrowska z kl. II cd i Aleksandra Matusewicz z kl. I abc, II miejsce- Wiktoria Szczerbaniewicz z kl. I dg, III miejsce- Maja Łuszczyk z kl I abc.
Na uroczyste podsumowanie Festiwalu przygotowano również 3 piosenki z własnym akompaniamentem uczniów: "swiat jest zagadką" w wykonaniu Julii Wcześniak, Martyny Pawłowicz i Wiktorii Zientary z kl. I abc. "Bo ja mam tylko jeden świat" wykonały Iza Pełka i Zosia Żuchowska z kl. I hf, a "Bieszczadzki trakt"Piotrek Drozdowicz i Marcel Mendocha z kl I dg.
Młodzież zaprezentowała się znakomicie!
Młodym artystom wielkie gratulacje!

>>ZDJĘCIA<<

Wystawa MMBS

Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych (październik) uczennice z kl. II ab  Maria Białek, Ewa Delinowska, Emilia Kata i Justyna Miszkiewicz zorganizowały sesję zdjęciową wykorzystując wcześniej przygotowane książki z biblioteki szkolnej.

Przy wsparciu Magdy Ryżyńskiej z kl. IV hf oraz Weroniki Drabowicz, Amelii Gielert, Katarzyny Kudry i Amelii Piechurskiej z kl.I dg powstała wystawa "Ubrane w książki czyli Sleeveface wbibliotece".

Wystawa znajduje się na parterze, zapraszamy.

>>ZDJĘCIA<<

OSEwyzwanie

Na początku września bieżącego roku, nasza szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiego Konkursu „#OSEWyzwanie”.

Jednym z zadań było zgłoszenie pracy plastycznej na temat:”SmartSzkoła”. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem ze strony młodzieży, która wykazała się pomysłowością, kreatywnością oraz artyzmem.

Na etapie szkolnym wyłoniono dwie najlepsze prace, które zostały wysłane do organizatora konkursu. Są to prace Anny Szyndrowskiej z klasy II c/d oraz Gabrieli Koman z klasy IIIh.

 

Komisja Konkursowa zdecydowała o przyznaniu nagrody naszej szkole!

Nagrodą w Konkursie #OSEWyzwanie jest mobilna pracownia multimedialna, dzięki której szkoła będą mogła prowadzić cyfrowe lekcje, a uczniowie będą korzystać z internetowych zasobów edukacyjnych.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

>>ZDJĘCIA<<

Rusza infolinia

 

800 080 222


– rusza całodobowa bezpłatna infolinia
dla dzieci, młodzieży, rodziców i pedagogów

 

Czas

Bieżący czas to: