Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Lwówku Śląskim

Piłka siatkowa

Dnia 4-5 grudnia 2017 roku w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Gryfowie Śląskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego SZS w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. Organizatorem rozgrywek międzyszkolnych był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Lwówku Śląskim, Szkoła Podstawowa w Gryfowie Śląskim, Gimnazjum w Gryfowie Śląskim, Gminny SZS w Gryfowie Śląskim. Impreza sportowa finansowana ze środków dotacji Powiatu Lwóweckiego. Zawody rozegrano w kategorii rocznik 1998 i młodsi, w których wystartowało około osiemdziesięciu zawodników.

Drużyna chłopców zajęła IV miejsce.

Chłopców ZSOiZ Lwówek Śląski reprezentowali uczniowie: Patryk Garbiec, Jakub Jarosz, Jakub Kaszuba, Igor Kaziów, Kamil Ławrynowicz, Patryk Pulit, Gracjan Ryżyński.

Opiekunem był Marek Lipski

Drużyna dziewcząt zajęła III miejsce.

Dziewczęta ZSOiZ Lwówek Śląski reprezentowały uczennice: Zuzanna Huryn, Weronika Jezioro, Sandra Ostrowska, Joanna Piekarz, Dorota Rosochacka, Martyna Taraska, Adriana Tomaszewicz, Sandra Tomaszewicz, Dagmara Tynkiewicz, Laura Wengorek, Klaudia Wiśniewska.

Opiekunem była Donata Hess-Chmura.

Nad zawodami czuwał Pan Krzysztof Babiak, który pełnił rolę sędziego głównego. Najlepsze drużyny będą reprezentowały nasz Powiat w rozgrywkach strefowych, które odbędą się w Bolesławcu 11 grudnia 2017 roku.

Gratulacje dla wszystkich uczestników oraz opiekunów drużyn.

>>ZDJĘCIA<<

VI FESTIWAL PIOSENKI POLSKIEJ „Miłość ma różne oblicza”

W imieniu organizatorów: Niepublicznego Gimnazjum w Lwówku Śląskim oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Lwówku Śląskim serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w VI FESTIWALU PIOSENKI POLSKIEJ „Miłość ma różne oblicza”.

Festiwal odbędzie się w dniu 16 lutego 2018 r. o godzinie 10.00 w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Lwówku Śląskim, ul. Henryka Brodatego 1.

Na zgłoszenia czekamy do końca stycznia 2018 r.

Regulamin i karty zgłoszenia do pobrania TUTAJ

Zawody drużyn w szachach

Dnia 16 listopada 2017 roku w Sali Konferencyjnej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Lwówku Śląskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego SZS w Szachach drużyn młodzieży licealnej. Nasza szkoła zajęła I miejsce.

Reprezentowali nas uczniowie:

Kukawski Krzysztof
Kostera Filip
Wolski Jakub
Tynkiewicz Dagmara
Witczuk Patryk (r)

Opiekun: M. Lipski

wyniki meczy:

ZSOiZ Lwówek Śląski 3 : 1 ZSL–G Mirsk
ZSL–G Mirsk 2,5 : 1,5 ZSE–T Rakowice Wielkie
ZSOiZ Lwówek Śląski 3 : 1 ZSE–T Rakowice Wielkie

Na zawodach drużynowych w szachach w Jeleniej Górze na szczeblu wojewódzkim nasza szkoła zajęła VI miejsce.

Rajd integracyjny klas pierwszych

7 października 2017 roku klasy pierwsze liceum (IA i IB) oraz technikum (I H/F) wraz z opiekunami - paniami B. Maciejczyk, J. Wysocką, V. Półćwiartek, M. Potomską i B. Mieszkowską wybrały się na rajd integracyjny do Szklarskiej Poręby.

Mimo niezbyt sprzyjającej pogody, humory dopisywały. Pierwszą atrakcją, jaka czekała na uczniów, był cudowny spacer do wodospadu Kamieńczyk. Gdy wszyscy już nacieszyli swoje oczy oraz zrobili stosowną ilość zdjęć, grupa odpoczęła chwilę w Szałasie Sielanka nieopodal Schroniska Kamieńczyk. Następnym punktem na trasie wycieczki była wizyta w Centrum Edukacji Ekologicznej, do którego to wszyscy dostali się, idąc przez las, zawierając w tym czasie nowe przyjaźnie w trakcie zabaw integracyjnych.

Ostatnią atrakcją była wizyta w Leśnej Hucie oraz podziwianie przepięknego pokazu obróbki szkła.

Do domów uczniowie wrócili zadowoleni, wypoczęci, zintegrowani i pełni energii do nauki.

Czas

Bieżący czas to: