NASZ UCZEŃ W GRONIE LAUREATÓW KONKURSU KULTUROZNAWCZEGO !!! W dniu 11.04.2018 r. trzyosobowa drużyna germanistów uczestniczyła w regionalnym konkursie kulturoznawczym zorganizowanym przez Karkonoską Państwową Szkołę Wyższą w Jeleniej Górze.

Tegoroczna edycja tego konkursu miała tytuł ,,Die Schweiz in Übersicht - Szwajcaria i jej różnorodność". Konkurs prowadzony był w języku niemieckim na poziomie A2-B1 i sprawdzał wiedzę uczestników z zakresu kultury, geografii, historii i tradycji Szwajcarii.

Naszą szkołę reprezentowała trójka uczniów: Damian Gliwa - klasa IIA, Laura Schombierski -klasa IIA oraz Justyna Matejewicz - klasa IIC.

Damian Gliwa zajął trzecie miejsce!!!!! Gratulacje!!!!!

Nasi uczniowie już po raz trzeci z rzędu znajdują się w ścisłym gronie laureatów tego konkursu i godnie reprezentują Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w całym regionie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów językowych!

Anna Jungk nauczyciel języka niemieckiego

Czas

Bieżący czas to: