Absolwenci - 2008/2009

LICEUM

Kl. III A - wych. mgr Grażyna Najmrodzka

1. Braun Agnieszka
2. Chimkowska Anna
3. Gacek Kinga
4. Hanasz Karina
5. Jankowski Filip
6. Kobel Anna
7. Kowalski Bartłomiej
8. Marecka Aleksandra
9. Miczurska Wioleta
10. Minkisiewicz Aleksandra
11. Pawlak Dominika
12. Sadłucka Natalia
13. Sienkiewicz Izabela
14. Sikorska Natalia
15. Skolimowska Alicja
16. Szczerepa Jakub
17. Świerczyńska Justyna
18. Tarka Patrycja
19. Woźniak Iga

Kl. III B - wych. mgr Grażyna Najmrodzka

1. Brygida Joanna
2. Chodorska Aleksandra
3. Czerepak Paulina
4. Czerniawska Wioleta
5. Kaczorowski Wojciech
6. Karpowicz Marta
7. Kogut Agata
8. Krawiec Anna
9. Łużna Ewelina
10. Podolska Małgorzata
11. Sikora Wioleta
12. Suduł Paulina
13. Szymanel Sylwia
14. Zagórska Mariola
15. Wojaczyński Marcin

Kl. III C – wych. mgr Ewa Hołoga

1. Bazylak Sylwia
2. Chapińska Aleksandra
3. Chapiński Michał
4. Dominik Jakub
5. Dżygóra Anna
6. Gan Marcin
7. Grzybowski Marcin
8. Herdzik Mateusz
9. Idzik Jarosław
10. Jagodzińska Justyna
11. Kosiuk Piotr
12. Kostrakiewicz Mateusz
13. Kowaluk Kinga
14. Kwiecień Marcin
15. Łowkis Kamila
16. Mirocha Natalia
17. Nestorowicz Agnieszka
18. Niewęgłowski Radosław
19. Nowak Kamil
20. Pasierbiewicz Michał
21. Pawłusiów Piotr
22. Pluciński Marcin
23. Rosiak Kamila
24. Rusin Rafał
25. Sabada Maciej
26. Skórska Karolina
27. Szawłowski Michał
28. Szewczuk Bartosz
29. Szpunar Wojciech
30. Tołczyk Jan
31. Tomczyk Patryk
32. Troszczyński Mateusz

kl. III D - wych. mgr Bartłomiej Wróblewski
1. Białucka Justyna
2. Buczyńska Ewa
3. Chudoba Elżbieta
4. Czajka Anna
5. Grodecki Przemysław
6. Haftarczyk Paulina
7. Janicka Marta
8. Kiszkis Agata
9. Kuźniarz Katarzyna
10. Miśków Agnieszka
11. Nowakowska Aleksandra
12. Padewski Paweł
13. Rulkowski Tomasz
14. Tatar Agnieszka
15. Troszok Olga
16. Tutaj Grzegorz
17. Urbańska Aleksandra
18. Wawrzynowicz Adriana
19. Zakaszewska Anna
20. Zarzycka Patrycja


TECHNIKUM

Kl. IV E - wych. mgr Elżbieta Szawłowska

1. Andrzejewska Urszula
2. Bagińska Magdalena
3. Ćwiek Dorota
4. Dolinna Ewelina
5. Fidorów Daria
6. Fijałkowska Katarzyna
7. Fulczyńska Iwona
8. Horodecka Paulina
9. Jaskuła Barbara
10. Kędzia Rafał
11. Kossakowska Wioletta
12. Kostecka Marta
13. Kowal Magdalena
14. Mikułko Marcin
15. Mocyk Szymon
16. Orzechowska Żaneta

Kl. IV H - wych. mgr Mariola Majdan

1. Grabkowski Rafał
2. Karczewska Karolina
3. Lizurek Marzena
4. Łopata Jacek
5. Małagocki Marek
6. Nowosielska Angelika
7. Nowosielska Magdalena
8. Orlicka Izabela
9. Połchowski Tomasz
10. Wieczorek Tadeusz
11. Woźniczka Monika

Kl. IV Z - wych. mgr Mariola Majdan

1. Delinowski Łukasz
2. Jabłoński Paweł
3. Jastrzębski Michał
4. Korzeniowski Wojciech
5. Kruk Bartosz
6. Lampart Tomasz
7. Łużny Łukasz
8. Puszka Krzysztof
9. Rojecki Krzysztof
10. Twardowski Krzysztof
11. Walczak Mariusz
12. Warchoł Michał
13. Zabawa Sławomir
14. Złotek Łukasz

Czas

Bieżący czas to: