Absolwenci - 2009/2010

LICEUM

Kl. III A - wych. mgr Elżbieta Ziemniak

1. Baranowska Angelika
2. Czafurska Magdalena
3. Gajda Paulina
4. Jaziewicz Marta
5. Karoń Patrycja
6. Kiermowicz Małgorzata
7. Kosowska Anna
8. Kowal Natalia
9. Krawiecka Natalia
10. Królczyk Katarzyna
11. Kwiatkowska Anna
12. Kwiecień Mateusz
13. Lefek Katarzyna
14. Lempert Mateusz
15. Leszcz Monika
16. Markowski Arkadiusz
17. Pastusiak Marta
18. Pawlak Izabela
19. Popiel Angelika
20. Twardygrosz Justyna
21. Wasyliszyn Anna
22. Zielińska Natalia
23. Ziemianowicz Karolina

Kl. III B/C – wych. mgr Anna Parys- Wróblewska

1. Bancewicz Justyna
2. Bieniasz Aleksandra
3. Chapińska Gabriela
4. Ciunel Marcin
5. Deptuła Agata
6. Drążek Justyna
7. Głogowska Iwona
8. Korzeniowski Kamil
9. Malińska Aleksandra
10. Pupko Aleksandra
11. Sługocka Milena
12. Syska Łukasz
13. Tomaszewska Kamila
14. Zawadzki Adrian
15. Złotek Arkadiusz
16. Behnke Bartłomiej
17. Bełza Wojciech
18. Czarkowski Paweł
19. Hałas Katarzyna
20. Jurczak Jarosław
21. Kania Wojciech
22. Lipiński Łukasz
23. Martynowski Łukasz
24. Maślanka Marek
25. Mikułko Szymon
26. Orawiec Angelika
27. Sady Wojciech
28. Stankiewicz Krzysztof
29. Szawłowski Marek
30. Szewczyk Marcin

Kl. III D – wych. mgr Anna Gonczar

1. Baluk Marlena
2. Dawidowicz Natalia
3. Dobrowolska Angelika
4. Drozdowski Wojciech
5. Dudziak Justyna
6. Falińska Magdalena
7. Fidorów Daniel
8. Gwóźdź Angelika
9. Hammer Krzysztof
10. Hellmich Helena
11. Horbacz Klaudia
12. Krakowiak Karolina
13. Kwacz Dawid
14. Marek Celina
15. Markulak Jowita
16. Nestorowicz Jakub
17. Nobel Magdalena
18. Ożogowska Izabela
19. Piszczałka Anna
20. Psiuch Joanna
21. Sienkiewicz Justyna
22. Sus Natalia
23. Turek Katarzyna
24. Tutaj Piotr
25. Wojtala Mateusz
26. Woźniak Justyna
27. Zając Joanna
28. Zawada Karoliona
29. Żuk Tomasz

TECHNIKUM

Kl. IV E - wych. mgr Jagoda Kozłowska

1. Bezuch Agnieszka
2. Boluk Adriana
3. Cieśla Paulina
4. Dudziak Katarzyna
5. Hammer Barbara
6. Juźba Anna
7. Kijowska Beata
8. Koman Marta
9. Kwiecień Paulina
10. Orawiec Mateusz
11. Paluch Ewa
12. Romanowska Katarzyna
13. Sady Patrycja
14. Szmit Anna
15. Szpotowicz Piotr
16. Wołczyńska Kamila
17. Wołodkiewicz Barbara
18. Zacharczuk Aleksandra

Kl. IV F - wych. mgr Romana Żoga

1. Alefierowicz Paweł
2. Balczunas Sebastian
3. Bedkowski Patryk
4. Cybulski Jarosław
5. Dobrzyński Łukasz
6. Kazimierczuk Marcin
7. Korzeniowski Daniel
8. Kruk Tomasz
9. Matkowski Emanuel
10. Panek Michał
11. Sochacki Adrian
12. Tomiczek Adam
13. Wleklik Przemysław
14. Zienkiewicz Konrad

Czas

Bieżący czas to: